Otokorkuluk
BAŞARI TRAFİK
Fiyat Danışma Hattı
0 541 877 05 00
Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
Başarı Trafik en modern üretim tekolojileriyle üretimini sürdürmektedir. Firma olarak kapasitesini ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Bununla birlikte hizmet ağını da başaryla arttırmıştır.
HAKKIMIZDA
Çeyrek asırdan fazla zamandır sektörümüzde lider konumda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Günümüzde en modern bilgisayar tekniklerini kullanarak üretim yapmaktayız. Zaman içinde ürün yelpazesini ve üretim kapasitesini arttıran Başarı Trafik Pazar lideri olmuştur.
Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı temel anlayışımızdır. Firma olarak her ürünümüzü ayrı birer eser olarak değerlendirmekteyiz. Bu değerlendirmeyle  tüm aşamalarda kendi imkanlarımızla üretebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin trafik işaretleri ve malzeme taleplerinizi itinayla tasarlamaktayız. Trafik levha ve işaretleri sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti temel amacımızdır.
Firmamız BAŞARI TRAFİK ismiyle trafik güvenliği alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Firmamız faaliyetlerine karayollarında yol çizgi uygulamaları, trafik levhaları üretimi ve montajıyla başlamıştır. Faaliyet alanına otokorkuluk imalat ve montajını da katmıştır. Türkiye’ de trafik güvenliği sektöründe proje, imalat ve uygulamasını bünyesinde bulunduran firma haline gelmiştir.  BAŞARI TRAFİK, uzun yıllara dayanan deneyimi, üretim tesisi ve uygulama kapasitesi bakımından ülkemizin önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Firmamız bünyesinde yüzlerce çalışanımız bulunmaktadır.
Tamamı firmamıza ait termoplastik ve çift komponentli yol çizgi malzemeleri üretimini yapmaktayız. Bununla birlikte trafik levha ve konstrüksüyonları, çelik oto korkuluk üretimini de gerçekleştirmekteyiz.  Başarı Trafik tesislerdeki üretim miktarı ve uygulama kapasiteleri açısından yol çizgi konusunda da Türkiye pazarında önmli bir yer almıştır. Firmamız trafik levhaları konusunda Türkiye pazarındaki payını daha da arttırmayı hedeflemektedir.
MENÜ