YAYA LEVHALARI
Otokorkuluk
0 541 877 05 00
YAYA LEVHALARI VE BAĞLANTI APARATLARI
Yaya levhaları, dünya ve karayolları Standartlarına uygun üretimektedirler. Galvaniz kaplı sac üzerine süper maksimum kalitede üretilmektedirler. Aynı zamanda yüksek ve  normal performans reflektifli malzeme kullanılır. Makinalarda hava boşluksuz özelliğe sahip olarak imal edilirler. Bu işlem sonucunda levha gözenek, çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır. Sabit ve pürüzsüz bir şekilde kaplanır. Sıcak daldırma galvaniz işlemi, yağ giderme ile başlar. Sıcak su ile yıkama, pas giderme , sırlama , soğutma ve en son aşama olan CRONAX işlemiyle sürer. Standart şartlarda montaj için gerekli takım ve cıvata gibi aparatları gerekmektedir. Yaya levhası otoyollarda, şehirlerarası yollarda , şehir merkezlerinde, site içi yollarda yer alırlar. Ayrıca tüm eğitim sahalarında, alışveriş merkezleri otoparklarında yayaları uyarmak ve güven vermek amacıyla kullanılmaktadır.
Başarı Trafik yaya levhaları çeşitlerinin tamamının üretimini sağlayabilmektedir. Gerekli tüm standartları karşılayan yaya levhalarından başlıcalarını aşağıda görebilirsiniz.
ÜRETİM MONTAJ
Üretim gerekli standart prosesler içinde gerçekleşmektedir. Galvanizli sac üzerine gerekli performans reflektifleri uygulanır. Makinalar aracılığıyla hava boşlukları alınır. Çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır.  Sonunda sabit ve pürüzsüz bir levha yapısı elde edilir. Sıcak daldırma galvaniz işlemi yağ giderme işlemi ile başlar. Sıcak su ile yıkaması yapılır. Ardından pas giderme işlemi uygulanır. Sonraki aşamlarda sırlama ve soğutma yapılır. Cronax işleminden sonra da ürün elde edilir. Montaj için gerekli olan takımlar levha bağlantı direkleri ve bağlantı aparatlarıdır.
Trafik levhası tüm taşıt trafiğinin güzergahını yönlendirmek ve güven vermek amaçlıdır.

Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
Yaya Levhası 1
Yaya Levhası 2
Yaya Levhası 3
Yaya Levhası 4
Yaya Levhası 5
Yaya Levhası 6