YOL GÜVENLİĞİ LEVHALARI
Otokorkuluk
0 541 877 05 00
YOL GÜVENLİĞİ LEVHALARI VE BAĞLANTI APARATLARI
Yol güvenliği levhaları, Dünya ve Karayolları Standartlarına haizdirler. Galvanizli sac üzerine süper maksimum kalitede üretilmektedirler. Aynı zamanda üretiminde yüksek ve  normal performans reflektifli malzeme kullanılır. Makinalarda hava boşluksuz özelliğe sahip şekilde imal edilirler. Bu işlem sonucunda levha gözenek, çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır. Sabit ve pürüzsüz bir şekilde kaplanır. Sıcak daldırma galvanizleme, yağ giderme işlemiyle başlar. Sıcak su ile yıkama, pas giderme, sırlama, soğutma ve en son CRONAX işlemi ile sürer. Standart şartlarda montaj için gerekli takım ve cıvata gibi aparatları gerekmektedir. Yol güvenliği levhası otoyollarda, şehirlerarası yollarda , şehir merkezlerinde, site içi yollarda yer alırlar. Ayrıca tüm eğitim sahalarında, alışveriş merkezleri otoparklarında sürücüyü yönlendirmek ve güven vermek amacıyla kullanılmaktadır.

Aşağıda ayrıntıları yer alan üretim standartlarını karşılayan yol güvenliği levhaları konusunda geniş bir potföye sahibiz. Ürünlerimiz bilgisayar teknolojisiyle üretimektedir.
ÜRETİM MONTAJ
Üretim gerekli standart prosesler içinde gerçekleşmektedir. Galvanizli sac üzerine gerekli performans reflektifleri uygulanır. Makinalar aracılığıyla hava boşlukları alınır. Çatlak ve diğer tüm hatalardan arındırılır.  Sonunda sabit ve pürüzsüz bir levha yapısı elde edilir. Sıcak daldırma galvaniz işlemi yağ giderme işlemi ile başlar. Sıcak su ile yıkaması yapılır. Ardından pas giderme işlemi uygulanır. Sonraki aşamlarda sırlama ve soğutma yapılır. Cronax işleminden sonra da ürün elde edilir. Montaj için gerekli olan takımlar levha bağlantı direkleri ve bağlantı aparatlarıdır.
Trafik levhası tüm taşıt trafiğinin güzergahını yönlendirmek ve güven vermek amaçlıdır.

Her Hakkı Saklıdır © Otokorkuluk
Yol Güvenliği Levhası 1
Yol Güvenliği Levhası 2
Yol Güvenliği Levhası 3
Yol Güvenliği Levhası 4
Yol Güvenliği Levhası 5